W słoneczny, wiosenny dzień – 24 marca 2015 roku – w ramach Programu Szkolnego „TRZYMAJ FORMĘ” odbyły się zawody sportowe dla gimnazjalistów zespołów edukacyjno – terapeutycznych.

Program ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia – nasi uczniowie wiedzą jak prawidłowo odżywiać się, jak dbać o higienę ciała i jak spędzać aktywnie czas.

Zawody odbyły się we wspaniałej atmosferze, pełnej zdrowej rywalizacji. Każde zadanie sportowe było entuzjastycznie przyjmowane przez zawodników….a zawodnikami byli nie tylko uczniowie, ale także wychowawcy i panie wspomagające nauczycieli J

Wszyscy dzielnie pokonywali trudności, wzajemnie wspierając się i dopingując.

Tuż po zakończeniu uczniowie dopytywali się: „ kiedy będą następne zawody? ” … a więc ogłaszamy, że już niedługo, znów spotkamy się!

Dorota Michalska

Tomasz Czupryński