29 stycznia 2021r. nastąpiło rozstrzygnięcie cyklicznego szkolnego konkursu plastycznego pt. „Zimowe drzewo”. Uczniowie klas I-VIII SP7 mieli za zadanie stworzyć pracę przedstawiające drzewo zimową porą. Technika pracy była dowolna, istotna była kreatywność, estetyka oraz samodzielność wykonanej pracy.  Do konkursu zgłoszono 22 prace. Jury miało niełatwe zadanie, dlatego też wybrano aż trzy pierwsze miejsca. Uczniowie zajęli odpowiednio:

1. Kacper z klasy I/IIa;

Dominik z klasy I-IIIb;

Maciej z klasy I-IIIb;

2. Dorota z klasy VIa;

3. Dominika z klasy I-IIIc;

Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Wszystkie prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej, a tym samym zdobią korytarz budynku SP7.

Już niedługo będzie miał miejsce kolejny konkurs plastyczny, tym razem pt. „ Wiosenne drzewo” do którego już dziś zapraszamy. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione wraz z nadejściem kolejnej pory roku.

Organizatorzy:

Aleksandra Bujak