Tym razem w dniu 08.04.2016r klasa 2b ZSZ uczestniczyła w zajęciach pt;”Jak złościć się bezpiecznie dla siebie i innych”, przygotowanych i prowadzonych metodą warsztatową przez panią psycholog Ewę Budziszewską z PZPPP w Wejherowie.

Zajęcia miały na celu nauczenie uczniów prawidłowego zachowania się w sytuacjach które wywołują u nas bardzo wysoki poziom złości.Uczniowie podczas warsztatów mieli możliwość uczestniczenia w scenkach mających na celu podnoszenie świadomości w jaki sposób można rozładować napięcie emocjonalne i tym samym bezpiecznie sie pozłościć nie robiąc drugiej osobie krzywdy i przykrości. Zajęcia były bardzo ciekawe, a poznanie bezpiecznych sposobów radzenia sobie ze złością z pewnością pomoże im w codziennych sytuacjach.