Dnia 15 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły SSPDP udali się wraz z opiekunem Magdaleną Czapiewską do Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Pucku na ogłoszenie wyników wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Znani i nieznani bohaterowie walk o niepodległość Polski 1918-1922”. po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego zostaliśmy przeniesieni w realia osiemnastowiecznej Polski, by przeżyć ten czas. Potem nastąpiła uroczysta gala zwycięzców oraz wręczenie nagród. Z całego województwa wpłynęło 300 prac. Komisja wyłoniła prace: III miejsce otrzymała Beata Grubba z klasy IIIc oraz wyróżnienie Adrian Bach z klasy II/IIIc Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.