19 marca  zostały  ogłoszone  wyniki konkursu dla Szkolnych Klubów Niemarnowania Żywności. Kluby te są prowadzone w ramach  programu edukacyjnego Firmy Tesco pod nazwą „Od uprawy do potrawy”. Jest nam niezmiernie miło przekazać wszystkim, że JESTEŚMY NAJLEPSI!!!!!! :). „Klub Rozsądnych Jadłożerców”, którego członkami jest klasa 7a dał z siebie wszystko, tworząc m.in. pomysłowy plakat na temat niemarnowania żywności oraz przeprowadzając liczne działania mające na celu szanowanie jedzenia. Nagrodą za zajęcie  I miejsca  jest bon do Tesco o wartości 3 000 zł oraz zestaw do założenia szkolnego ogródka:). Zdobyliśmy również nagrodę specjalną, którą to jest udział w warsztatach kulinarnych realizowanych przez Fundację Szkoła na Widelcu:). Oczywiście nasze działania w ramach programu się nie kończą! Będziemy nadal prowadzić „Jadłodzielnię”, która doskonale sprawdza się wśród naszych uczniów oraz uświadamiać wszystkim, jak ogromnym problemem współczesnego świata jest marnowanie żywności.