13 listopada 2020 roku odbyło się otwarcie wyremontowanej stołówki w naszej placówce. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Powiatu Wejherowskiego – Gabriela Lisius,
Wicestarosta Powiatu Wejherowskiego – Jacek Thiel, Naczelnik Wydziału Edukacji –
Mirosław Lademann oraz Wykonawca – Henryk Barzowski.
W ramach remontu stołówki i kuchni:
 Wymieniona została instalacja kanalizacyjna i sanitarna, zamontowano separator tłuszczu,
 Odmalowane zostały ściany i sufity oraz położone nowe kafle na podłogach,
 Wymieniono instalację elektryczną i zamontowano nowe lampy oświetleniowe,
 Zamontowano nowoczesne drzwi oddzielające stołówkę od kuchni,
 Zakupiono nowe stoły i krzesła.
Pomieszczenia zyskały nowoczesny styl, są jasne i przestronne.
Z wyżywienia korzysta codziennie 35 wychowanków Grup Wychowawczych, 30 wychowanków Przedszkola Specjalnego oraz 160 uczniów naszych szkół. W kuchni praktyki zawodowe odbywają uczniowie szkoły branżowej, którzy otrzymali nową szatnię.
Pracę w kuchni ułatwi nowy sprzęt: piec konwekcyjny, nowa zmywarka do naczyń, nowe lodówki i zamrażarki oraz inne drobne sprzęty kuchenne.
Pomieszczenia oraz sprzęty będą służyły naszym uczniom i wychowankom przez wiele lat.