W poniedziałek 2 grudnia 2019 roku uczniowie klasy II/III b SP oraz grupy O „E” zaprosili wychowanków grup rewalidacyjno – wychowawczych z OREW w Rumi do wspólnego pieczenia świątecznych pierników.

Wspólne wypiekanie pierników sprawiło nie tylko wiele przyjemności, ale było też niesamowitą lekcją kulinarną, podczas której jej uczestnicy poznali sposób wykonania pierniczków i ich smak.

Wspólne pieczenie pierników było doskonałą zabawą, której efekty będą nam towarzyszyć przez całe Święta!

Danuta Knopik – Jażdżewska

Mirosława Marzejon