W naszej szkole, dużą atrakcją cieszą się zajęcia prowadzone z E-podręcznikami. Czym jest klasyczne piękno? Czy Kopernik był astronomem, czy matematykiem? Czym na co dzień zajmuje się europoseł?

Między innymi tego mogą dowiedzieć się uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i zasadniczej szkoły zawodowej z nowych multimedialnych e-podręczników. Dzięki tej stronie, wszyscy uczniowie aktywie i chętnie uczestniczą w lekcjach matematyki, informatyki, biologii, chemii czy historii. W przeciwieństwie do podręczników papierowych, mają możliwość nie tylko gromadzenia wiedzy, ale również ćwiczenia umiejętności w praktyce. Interaktywne zadania, krzyżówki, zabawy, gry – to wszystko pobudza myślenie i wzmacnia efektywność nauki. Wirtualne wycieczki po najciekawszych zakątkach kraju, budowlach, rekonstrukcje 3D starożytnych miast czynią z nauki przygodę, do której nasi uczniowie chętnie często wracją.