12 czerwca odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową. Pod kierunkiem pani Wandy i pana Artura kandydaci do KR przygotowywali się od wiosny. Warunkiem przystąpienia do egzaminu było zaliczenie części teoretycznej. Stres dopadł prawie wszystkich uczestników, ale nie poddali się. Zdało 16 osób. Za radą policjanta dobrze byłoby, aby posiadacze karty rowerowej początkowo poruszali się po drogach pod opieką dorosłych. Pamiętajmy że najbezpieczniej jest na ścieżkach rowerowych.
Za rok znowu będzie można przystąpić do egzaminu – to szansa dla tych, którym się nie udało. Wszystkim życzymy bezpiecznej drogi. Egzamin przygotowali: pani Wanda Politowska, Artur Jakusz i Hanna Kazimierczuk

Dnia 14.06.2018r odbył się egzamin na kartę rowerową. Na zajęcia przygotowujące do egzaminu zgłosiło się 23 uczniów. Do egzaminu przystąpiło 18. Zdało 15 osób..

Od miesiąca uczestnicy kursu, na szkolnej ścieżce rowerowej ćwiczyli bezpieczne poruszanie się w ruchu drogowym. Przygotowania teoretyczne trwały znacznie dłużej. Warunkiem przystąpienia do egzaminu praktycznego było zaliczenie testu teoretycznego.

Egzamin był dla wszystkim próbą radzenia sobie ze stresem. Niektórym opanowanie leku przysporzyło trochę trudności. Na szczęście policjant- pan Przemysław miał dużo cierpliwości dla zdających.

Uczniów do egzaminu przygotowała pani Wanda Politowska i pan Artur Jakusz. W organizacji egzaminu wsparła ich pedagog Hanna Kazimierczuk.

Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymają Kartę Rowerową a tym , którym się nie powiodło życzymy powodzenia za rok.