Hotel Faltom – 26.09.2018

Hotel Faltom bussines&spa w Rumi gości Pracowników Pomocniczych Obsługi Hotelowej z naszej szkoły już od 3 lat. Z pomocą Pani Barbary Krasińskiej (kierownik recepcji) udało nam się z uczniami klasy 1a, 1b, 2a oraz 3a poznać zasady funkcjonowania obiektu hotelarskiego 4*. Obiekt bardzo dogodnie położony – dojechaliśmy do niego pociągiem SKM z Wejherowa do Rumi.  Piękny hotel, który za każdym razem odsłania nam swoje tajemnicze zakamarki. Tym razem udało nam się obejrzeć najpiękniejszy i największy apartament jaki posiada hotel oraz night club, którego nigdy wcześniej Pani Hanna Stasiak (marketing) nie zdołała nam pokazać.  Zauroczeni pięknymi pomieszczeniami poruszaliśmy się korytarzami z miękka wykładzina, przeszliśmy przez czarno-biała restauracje, pokoje, spa i wieków innych. Wycieczkę zakończyliśmy wspólna grą w bowling, która okazała się być równie fascynująca jak poznanie pierwszego w tym roku obiektu hotelarskiego.