Po ciężkiej pracy w I okresie uczniowie klas 1-3 z lekką niepełnosprawnością zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci balu karnawałowego, który odbył się 25.01.2024r. Tego dnia dzieci były mocno podekscytowane już od samego rana.  Na początku uczniowie wspólnie z paniami wychowawczyniami udekorowali salę kolorowymi balonami, serpentynami i obrazkami. Ustawili na stołach napoje, owoce, paluszki i różne słodkości. Dzieci przebrały się za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Można było zobaczyć też „zwierzęta”, „piratów” a nawet dostojnego „burmistrza”. Jednak prawdziwe show zrobił nasz „terminator”, czyli uczeń klasy pierwszej – Adrian Purzycki. Uczestnicy zabawy karnawałowej bawili się znakomicie przy piosenkach z młodzieżowego repertuaru. Na podkreślenie zasługuje miła atmosfera i kulturalne zachowanie uczniów podczas wspólnego poczęstunku. Dzień ten dostarczył wszystkim obecnym wielu pozytywnych emocji i miłych wrażeń.

Również tego samego dnia odbyła się zabawa karnawałowa klas oddziałów ze-t: 5-6a, 4-7a oraz 7-8a wraz z zaproszonymi gośćmi z klasy 5-6b oraz 4d. Były śpiewy, tańce oraz coś dla łasuchów. Pyszny poczęstunek był miłą okazją do odpoczynku od tańców w rytm ulubionych piosenek.

Dnia 26 stycznia 2024r. odbył się Bal Karnawałowy w klasach 1-3 ZET. Najmłodsi uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zabawach i tańcach. Długo wyczekiwany dzień wywołał wśród dzieci wiele pozytywnych emocji. Z radością prezentowali swoje karnawałowe przebrania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto ramka, do której chętnie pozowali wszyscy uczestnicy zabawy. Tanecznym krokiem i z uśmiechem na twarzach zakończyliśmy pracowity pierwszy semestr. Tym samym udajemy się na ferie zimowe 🙂