W ubiegłym roku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowany został konkurs: „Zakładka do książki”. Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów, wszystkich placówek tworzących PZKS. Cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło ponad 50 prac wykonanych różnymi technikami. Przy tworzeniu prac konkursowych uczniowie wykorzystali: różnego rodzaju papier, tasiemki, koraliki, plastelinę, kredki, a nawet z igłę i nitkę. Artystyczny charakter zakładek możemy podziwiać na załączonych zdjęciach.

Komisja konkursowa w składzie: p. Ewelina Bojek, p. Aleksandra Kotowicz miała nie lada kłopot z wyłonieniem laureatów. Po bardzo burzliwych naradach udało się rozstrzygnąć konkurs. Oto lista laureatów:

Przedszkole Specjalne

wyróżnienie: grupa Smerfiki oraz Andżelika Holk- grupa 0d

Szkoła Podstawowa nr 7

I miejsce: Paweł Dymarski, kl. IIIa

II miejsce Sandra Potrykus, kl. VIIb

III miejsce Sebastian Busz kl. VIIa

Szkoła Podstawowa nr 7 zespoły edukacyjno – terapeutyczne

I miejsce Zuzanna Szwichtenberg, kl. VI/VII b

II Artur Liński, kl. VIII c

III miejsce Mateusz Giese, kl. VI/VII b

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

I miejsce- Michał Bogusz, kl. I-III e

II miejsce Weronika Swacha, kl. I-III e

III miejsce Beata Grubba kl. I/II a

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i ich opiekunom kreatywności oraz zmysłu estetycznego i artystycznego. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Dyplomy i nagrody czekają na powrót uczniów do szkoły.