Oczekiwanie na wakacje jest znacznie łatwiejsze, gdy szkolne dni obfitują w niespodzianki.

Taką frajdę podarowała nam pani dyrektor fundując kolejna już autokarową wycieczkę. Tym razem celem był Gdańsk, stadion PGE Arena, gdzie czekała na nas świetna wystawa prawdziwych cudeniek stworzonych z naszych ulubionych klocków LEGO. Atrakcja dla małych i dużych. Stacje kosmiczne, pojazdy naziemne, wodne, i powietrzne, najsłynniejsze budowle świata, instrumenty muzyczne, bohaterowie książek, filmów i kreskówek. Wszystko co tylko w duszy gra na kilka godzin było nasze. Cały świat w miniaturze. Coś wspaniałego. Zabawa przednia. Od koloru do wyboru. I nawet wizja nadchodzących wakacji na chwilę przygasła bo jak tu się nudzić w szkole, w której tyle się dzieje.