Okazało się, że w naszej szkole, aż „kipi” od utalentowanej młodzieży. Strzałem w dziesiątkę stała się organizacja pokazu talentów w dniu 8 marca. Młodzież prezentowała głównie swoje wokalne umiejętności, nie brakowało talentów tanecznych i plastycznych. Dwaj chłopcy prezentowali swoje zdolności sportowe: jazda na nartach, żonglerka piłką nożną. Pani Dyrektor Renata Solarczyk zaprezentowała umiejętność tworzenia wyrobów plecionych ze sznurka, Pan Marek Fuhrmann prezentował umiejętności żołnierzy piechoty z XII w. w historycznym stroju. Nasi Opiekunowie „zamienili się” w przedszkolaków. Hitem była gra jednego z uczestników na perkusji. Wszyscy zgodnie orzekli, że zabawa była przednia, a w głowach już się rodzą pomysły na następną edycję.

Małgorzata Maleta,
Wanda Politowska,