W szkole podstawowej 5 grudnia 2022r. rozegrany został „Mikołajkowy Turniej w Zbijaka” dla klas 4-6. Frekwencja dopisała! Udział w naszej zabawie wzięły wszystkie klasy. Cały Turniej był bardzo udany, pełen pozytywnych, sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Turniej rozpoczął się odprawą techniczną dla zawodników, gdzie przypomniano zasady gry, bezpieczeństwa, fair play oraz kulturalnego kibicowania. Rywalizację rozpoczęły klasy 4a i 4b. Rywalizacja była bardzo zacięta, sędziowie mogli podjąć decyzję dopiero po dogrywce. Emocje sięgały zenitu i warto podkreślić, fenomenalny doping klas piątych! Po klasach czwartych, przyszło walczyć  piątoklasistom o miano najlepszych. Znów mecz dostarczył niesamowitych emocji, a klasy czwarte godnie odwdzięczyły się głośnym i kibicowaniem, a o wygranej decydowały sekundy! Wisienką na torcie była rywalizacja klas szóstych w formule każdy z każdym. Do pewnego momentu, rywalizacja drużyn była bardzo wyrównana, dopiero ostatni mecz wyłonił zwycięzcę. Za świetną organizację turnieju odpowiedzialni byli nauczyciele, przede wszystkim niezastąpiona Pani Katarzyna Krychniak-Sikorska, która była pomysłodawcą turnieju, przygotowała dyplomy dla każdej z klas oraz ufundowała słodkie nagrody dla uczestników, oraz Pan Igor Bogusz, który odpowiadał za kwestie techniczne, nagłośnienie i sędziowanie. W dniu 7 grudnia na szkolnym apelu zostały wręczone nagrody dla uczestników. Nagrody wręczała wraz z organizatorami dyr. Małgorzata Marcinkowska. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy!

Wyniki rywalizacji:

Klasy czwarte: