POKONKURSOWA WYSTAWA VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PRZYSZPITALNYCH „OD BAŁTYKU PO GÓR SZCZYTY – POLSKA W BAŚNIACH I LEGENDACH”

2 3 4 1

w baśniach i legendach” zorganizowanym przez szkołę przyszpitalną. Celem konkursu, oprócz rozwijania ekspresji i wrażliwości artystycznej dzieci, było rozbudzenie ich ciekawości zarówno historycznej i literackiej, jak również przybliżenie szeroko pojętej kultury i tradycji naszej ojczyzny.

Wystawa nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów i personelu szpitala. Prace przykuwają uwagę estetyką i kunsztem wykonania oraz pomysłowością uchwycenia tematu.

Ekspozycję można podziwiać w holu szpitalnym do połowy marca 2018 roku.