Powitaliśmy wiosnę Smile

W tym roku nieco wcześniej, bo 19 marca, uczniowie szkoły podstawowej i zespołów edukacyjno-terapeutycznych gimnazjum powitali WIOSNĘ. Pani Marzena Barzowska, Maria Wendrowska i Hanna Kazimierczuk zaprosiły do szkoły ulubionego przez uczniów leśnika – edukatora – pana Rafała Skowronka.

Tym razem pan Rafał bardzo ciekawie opowiadał o zwyczajach ptaków i budkach lęgowych. Wiosenny temat spotkania wzbudził zainteresowanie uczestników i zachęcił do obserwowania budzącej się do życia przyrody. Nasz przemiły gość zostawił papierowe szablony, które można będzie wykorzystać do wykonania budek lęgowych dla ptaków. Natomiast my podarowaliśmy panu Rafałowi jedną z prac plastycznych wykonanych przez uczniów oraz dyplom-podziękowanie za interesujące spotkanie.

Uczniowie z wszystkie klas wspólnie z wychowawcą przygotowali przepiękne prace, które będą ozdobą szkolnych korytarzy. Za włożony wysiłek otrzymali słodką niespodziankę. Zapraszamy do oglądania J

Jak na wiosnę przystało wiele rzeczy dzieje się pierwszy raz . My po raz pierwszy gościliśmy na imprezie szkolnej nasze maluchy- uczestników zajęć wczesnego wspomagania rozwoju. Mamy nadzieję, że im się podobało.

Po spotkaniu w auli udaliśmy się na ognisko. Tradycyjnie niezawodny pan Artur Jakusz zadbał o ogień i bezpieczeństwo. Tu też zdarzyło się coś pierwszy raz. Przedstawiciele samorządu szkolnego zajęli się wydawaniem kiełbasek, chleba i herbaty. Spisali się na szóstkę.  Smile