W ostatni poniedziałek, na zaproszenie  uczniów kl. Vc, VI/VIIb, IIc oraz Ib  gościliśmy  kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie.  Spotkanie miało charakter integracyjny. Nasi goście zaprezentowali szereg wspaniałych doświadczeń i zabaw, które wzbudziły prawdziwe zainteresowanie, a momentami zachwyt.

Wszyscy uczestnicy spotkania z zapartym tchem obserwowali gorący, aktywny wulkan, fantastyczną, mieniącą się barwami tęczę, absorbującą bez reszty zabawę „bańka w bańkę”. Dużo sprytu i refleksu wymagała kolejna atrakcja – znikające krzesełko. Spotkanie zwieńczyła wspólna, angażująca wszystkie zmysły zabawa sensoplastyczna.

Uczestnicy spotkania uzgodnili, że zabawę koniecznie trzeba powtórzyć. Rewizyta odbędzie się w przyszłym roku szkolnym

Trzeciak, A. Dyś, J. Jankiewicz