W dniu 9 czerwca 2015 odbyło się spotkanie integracyjne w ramach Dni Otwartych Szkoły.

Uczniowie z III klasy ze Szkoły Podstawowej nr 11 wraz ze swoją wychowawczynią, panią Alicją Aniszewską, przybyli do nas na zaproszenie klas: I a – wychowawczyni: Maria Wendrowska, I d – wychowawczyni: Joanna Rank, I b – wychowawczyni: Ewa Wiśniewska, I-III b – wychowawczyni: Agnieszka Nielek, VI c – wychowawczyni: Joanna Droździel. Wspólnie udaliśmy się do krainy wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. W trakcie spotkania uczniowie wykazywali się znajomością utworów rozwiązując krzyżówkę, układając puzzle oraz historyjkę obrazkową. Wykonując pracę plastyczną odwiedziliśmy Wyspy Bergamuta. Goście mieli okazję zwiedzić budynek naszej szkoły, największe wrażenie zrobiła na nich sala Doznawania Świata. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem oraz wręczeniem pamiątkowego zdjęcia.