9 maja 2022r. w naszej szkole odbył się Turniej logopedyczny dla uczniów klasy IV d, IV‑VI b,  V‑VI a, V‑VII a, VII c, VII d, w tym roku przewodnim hasłem turnieju były podróże. Podczas przeprowadzonych przez panie M. Westfal, J. Trzeciak, M. Saczek i A. Dyś konkurencji uczniowie mogli przygotować się do wakacyjnych wyjazdów, weekendowych wyjść w teren oraz biwakowania, bowiem  zmierzyli swoje siły w zadaniach dotyczących podróżowania.

Uczestnicy turnieju ćwiczyli umiejętności praktyczne, takie jak pakowanie walizki na krótki wyjazd, czy robienie kanapek na drogę. Poszerzali swoje słownictwo o nazwy sprzętów turystycznych, ćwiczyli umiejętności rozumienia poleceń, wykonywania instrukcji oraz doskonalili uwagę słuchową i pamięć.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę oraz gratulujemy wiedzy i umiejętności.