Wielkimi krokami zbliża się czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym 7 grudnia 2023 roku uczniowie zespołów edukacyjno – terapeutycznych ze Szkoły Podstawowej uczestniczyli w warsztatach świątecznych, podczas których wykonywali przepiękne ozdoby: kolorowe domki z kawałków drewna „z odzysku” i zawieszki choinkowe w kształcie grzybków wykonane z łupiny orzecha i patyków. Spotkaniu towarzyszyło mnóstwo radości i zadowolenia z powstałych prac. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, czego wynikiem były piękne ozdoby świąteczne, które będą zdobiły ich domy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Szczególne podziękowania należą się pani Magdalenie Piotrzkowskiej z Ekofabryki w Bolszewie za wielkie zaangażowanie, okazane serce i cudowną atmosferę, którą stworzyła.