W lutym i marcu p. Natalia Wolińska i p. Ania Kroplewska prowadziły zbiórkę dla czworonogów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dąbrówce.

Jesteśmy bardzo dumne bo jak zwykle uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy naszej szkoły nie zawiedli i pokazali swoje WIELKIE SERCE. Dzięki Waszej hojności nie pojechaliśmy do psiaków z pustymi rękami. Za zebrane pieniążki zakupiłyśmy karmy, przysmaki i obroże przeciwpchelne, które 29 maja wraz z klasami III a SSPdP i I – III c SSPdP oraz Kingą Szczygieł z klasy II a gimnazjum zawieźliśmy do przytuliska. Na miejscu pracownicy oprowadzili nas po terenie schroniska i pozwolili na wyprowadzenie kilku piesków na spacer. Byliśmy zachwyceni, że możemy pomóc nie tylko materialnie ale i dać im chwilę radości przez wspólne spędzenie czasu.