W poniedziałek 25 marca obie klasy piąte pod opieką pani Kasi Krychniak-Sikorskiej oraz Pana Rudolfa Simenaka wyruszyły szkolnymi busami na wycieczkę do Redy, aby w mini aquaparku hotelu RIVER STYLE spędzić bardzo atrakcyjnie oraz aktywnie czas, integrując się tym samym w większym stopniu niż dotychczas.
Uczniowie z dziką radością korzystali dosłownie ze wszystkich atrakcji jakie oferuje to miejsce. Wszyscy mieli wiele pomysłów na do zrealizowania. Nad całą gromadką czuwali opiekunowie oraz miejscowy ratownik., dzięki czemu dzieciaki wykazywały się większą odwagą i odkrywali nie znane sobie własne możliwości i umiejętności. Po powrocie do szkoły wszyscy stwierdzili, że była to najlepsza wycieczka ever i posypały się pytania w tym jedno wielokrotnie – kiedy powtórka wycieczki.