Najmłodsi uczniowie naszej szkoły po długim weekendzie majowym wybrali się na wycieczkę do Strusiej Farmy w Kniewie. W wycieczce brały udział klasy 1-2 b (wych. Katarzyna Pląskowska) oraz 2 b (wych. Joanna Droździel). Dzieci miały okazję zobaczyć egzotyczne ptaki oraz zwierzęta hodowlane. Część uczniów odważyła się nakarmić czworonogi specjalnymi przekąskami. W trakcie zwiedzania farmy dzieci słuchały ciekawostek o zwierzętach oraz zbierały pieczątki z ich wizerunkami. Wizytę w Strusiej Farmie zwieńczyliśmy zabawą na placu zabaw. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się na obiad do pizzerii, gdzie dzieci doświadczyły nie tylko pysznych smaków, ale także również treningu umiejętności społecznych.