Za nami kolejne spotkanie z panią Asią w placówce edukacyjnej w Parku Majkowskiego w Wejherowie. Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z paniami Anną Jasielską, Joanną Jankiewicz, Wandą Politowską i Anną Kroplewską uczestniczyli w zajęciach o ssakach leśnych. W czasie warsztatów uczniowie zapoznali się z życiem leśnych drapieżników, czyli wilków i rysi, utrwalili swoją wiedzę na temat zwierzęta podlegających ochronie w polskich lasach, a także wykonywali zadania praktyczne na podstawie zdobytej podczas zajęć wiedzy. Uczestnicy warsztatów układali przyrodnicze puzzle i dopasowywali tropy do poszczególnych gatunków zwierząt. Jak zawsze wyszliśmy z zajęć zadowoleni i bogatsi o nowe, ciekawe treści przyrodnicze.