Nadszedł wreszcie długo wyczekiwany dzień – DZIEŃ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO.

Jako pierwsi wakacje rozpoczęli absolwenci. Ich młodsi koledzy świadectwa otrzymali troszkę później. Było uroczyście, czasem poważnie, chwilami wesoło. Najpilniejsi otrzymali świadectwa oraz dyplomy i nagrody od pani dyrektor Małgorzaty Woźniak. Niespodzianki czekały również na rodziców i wolontariuszy, którzy przez cały rok aktywnie działali w naszej szkole. Pani Dyrektor zadzwoniła po raz ostatni w tym roku szkolnym  i rozeszliśmy się do swoich sal. Powspominaliśmy minione 10 miesięcy, porozmawialiśmy o planach na wakacje i … i z uśmiechami od ucha do ucha wybiegliśmy przygodzie na spotkanie.
Wszystkim uczniom życzymy samych słonecznych, wesołych, pełnych przygód, ale bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.