Dnia 5 maja 2014 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia ZUMBY dla dziewcząt z Gimnazjum nr 1.

Poprowadziła je pani Adriana Żuchlińska- zawodowa tancerka, która szkoliła się w najlepszych szkołach tańca na świecie m.in. Broadway Dance Center w Nowym Jorku (USA), Alvin Ailey American Dance Theater w Nowym Jorku (USA) oraz Pineapple Dance Studio w Londynie (UK). Pani Adriana zajęcia rozpoczęła od rozgrzewki (łatwe sekwencje kroków, wolniejsze tempo muzyki), następnie przeszła do części głównej, a na koniec, aby żadna z dziewcząt nie miała zakwasów przeprowadziła stretching, czyli rozciąganie. Wspaniała muzyka, doświadczona pani instruktor, pozytywne nastawienie uczniów oraz piękna pogoda sprawiły, że to było wyjątkowe i niezapomniane 45 minut.